PIKNIKOWO

Dnia 26.05.2016 r. w naszej miejscowości odbył się Piknik, na który mógł przyjść każdy mieszkaniec Niemstowa i nie tylko. Tereny zielone przy OSP zaludniały się z godziny na godzinę, kolorowe koce i kosze piknikowe wypchane po brzegi zachęcały spacerowiczów do wzięcia udziału w spotkaniu.

Podczas pikniku odbył się turniej w piłkę siatkową. Do udziału zgłosiły się cztery drużyny, każda grała zawzięcie i wytrwale, chęć rywalizacji zakończyła się niestety u dwóch zawodników kontuzją, na szczęście na boisku był Pan Tomasz, który udzielił panu Andrzejowi i panu Adamowi pierwszej pomocy. Kontuzje okazały się niegroźne dla zdrowie, dlatego impreza trwała dalej. Rozgrywki zakończyły się o godzinie 21.00. Pierwsze miejsce zdobyli: Wiktoria, Kasia, Łukasz G., Łukasz P., Krzysztof, Sebastian. Wywalczyli nagrodę pitną ufundowaną przez Firmę Usługowo-Budowlaną Pana Krystiana Adamczewskiego za którą bardzo dziękujemy.

Uczestnicy pikniku grillowali i poznawali się nawzajem. Integracja mieszkańców stopniowała na najwyższym poziomie:) Należy również wspomnieć, że wszyscy otrzymali piękne medale pamiątkowe, które wykonał Krzysztof nasz Majstersztyk:) dziękujemy mu pięknie. Jeśli chodzi o podziękowania to jest ich mnóstwo, dlatego proszę się nie obrazić jeśli kogoś pominę.

DZIĘKUJĘ:

Panu Pietkowskiemu za pomoc, Panią Pelak za mobilny sklep, Łukaszowi, Mateuszowi, Dawidowi za przygotowanie boiska, Mariuszowi za udostępnienie sprzętu grającego, Andrzejowi za przeprowadzenie turnieju, Panu Józefowi i Panu Eugeniuszowi oraz wszystkim koleżankom i kolegom ( ich połówką:)) za trud w przygotowaniu imprezy. Ale przede wszystkim dziękuję wszystkim którzy na owy piknik przybyli, bo bez nich on by się nie udał.

Zapowiadamy kolejne piknikowo:) proszę się przygotować, będzie super. Pozdrawiam i do zobaczenia!!!!

 

Author: Beata Moroch

Share This Post On