Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 ! Wszystkie zdjęcia !

Dotarły pierwsze zdjęcia z tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Niemstowie ! To dobra okazja aby napisać o nim kilka słów…

15 grudnia Stowarzyszenie Nasz Niemstów kolejny już raz zorganizowało to bardzo przyjemne przedświąteczne wydarzenie pod naszym kościołem. Każdemu z nas marzyłby się miękki biały puch od początku grudnia, aby klimatycznie odliczać dni Adwentu – jednak od jakiegoś czasu jesteśmy skazani co najwyżej na zimny deszcz.  Tak też było tego dnia. Tym bardziej miło nam, że każdego roku więcej osób z zainteresowaniem i entuzjazmem podchodzi aby razem z nami celebrować ten magiczny czas. Wasze zaufanie i radość jaką się dzielicie sprawia, że działamy z  jeszcze większą siłą i motywacją  a jarmark stał się już tradycyjnym zwiastunem zbliżających się Świąt. Razem z nami ramię w ramię działała młodzież ze Szkoły Podstawowej w Niemstowie – sprzedając pyszne i piękne pierniczki. Co roku staramy się was czymś zaskakiwać – tym razem towarzyszyła nam delikatna świąteczna muzyka, ozdoby były jeszcze piękniejsze i bardziej urocze a ciasta, lizaki bezowe oraz inne słodkości pyszniejsze niż kiedykolwiek. Pierwszy raz była także możliwość nabycia pamiątkowego jarmarkowego kubka.

To jak Wy mieszkańcy otwieracie się na nasze pomysły za każdym razem, mimo niepogody sprawiło, że każdy do domu wrócił z ciepłem na sercu i poczuciem bycia częścią jedynej w swoim rodzaju niemstowskiej wspólnoty.

Na zakończenie jedna z członkiń – skromna autorka tego tekstu – została obdarowana pięknym bukietem oraz pieśnią z okazji okrągłych urodzin. Wzruszenie było oraz nadal jest ogromne. Bardzo dziękujemy jeszcze raz wszystkim osobom, na które zawsze możemy liczyć przy organizacji.

Zapraszam do fotorelacji:

Zdjęcia zostały wykonane aparatem analogowym przy użyciu bystrego oka Grzegorza Gąsiora, bardzo dziękujemy za nadesłanie swoich prac

Niesamowite ujęcia Kasi Drelich ! Dziękujemy :

Author: Gabriela

Share This Post On