Modelka w kwiecie wieku poleca się na sesje

Niewątpliwą zaletą, tak trudnej sytuacji z jaką zmagamy się od już (!) ponad roku jest to, że przy zamkniętych galeriach, restauracjach, kinach teatrach itp. częściej korzystamy z uroków przyrody. Zdecydowanie więcej spracerujemy tudzież uprawiamy sporty na swieżym powietrzu właśnie. My mieszkańcy Niemsotwa jesteśmy w wyjątkowo uprzywilejowanej pozycji – mieszkamy bowiem w miejscu uroczym, niespiesznym i pełnym przepięknych zakątków. Czy widzieliście jak gęsto ubielony kwiatami jest nasz park ? Czy zwróciliście uwagę jak łąki i rowy porastają promienujące żółtym blaskiem podbiały, pachnące fiołki czy drobniutkie niezapominajki?  Piękna nie trzeba jednak szukać daleko, wystarczy krótki spacer by zobaczyć, że zadbane przydomowe ogródki, już uporządkowane po zimie gotowe są na wiosenne ukwiecenie.

Jak co roku wiosną, będziemy starać się zorganizować „Sprzątanie Świata” – wybranego obszaru w naszej wsi w umówiony dzień oraz porę. Dokładną datę czy czas będziemy jednak podawać w innym czasie – w miarę jak będą zmieniały się obowiązujące nas obostrzenia. Do tego czasu zachęcamy do uporządkowania przestrzeni w najbliżej okolicy – pobliskiego rowu czy fragmentu łąki sąsiadującej z naszą działką.  Właśnie takimi małymi kroczkami i gestami sprawiamy, że Niemstów jest tak przyjemnym miejscem do życia.

 Niech niemstowska wiosna stanie się Waszą inspiracją i wdzięczną modelką ! Zachęcam do wysłania na mój adres mailowy gabrielabartosiak89@gmail.com lub w wiadomości na FB – Gabriela Bartosiak, zarówno zdjęć uwieczniających wiosenne skarby znalezione na spacerze lub we własnym ogrodzie oraz zdjęć przed i po oczyszczeniu wybranego fragmentu naszej wspólnej przestrzeni.

Takie zdjęcia można także umieścić na instagramie PLANET HEROES – polska inicjatywa, znana na całym świecie promująca porządkowanie naszej planety.

https://instagram.com/planetheroes.official?igshid=1ajwmv2cda2jr

Każdy może być cichym, lokalnym bohaterem !

Poniżej parę moich kadrów – nadsyłane zdjęcia będą zamieszczane w tym wpisie.

Aktualizacja 13.04.2021 – Zdjęcia nadesłane przez Sylwię Fluder, jako pierwsza podjęła nasze wiosenne wyzwanie- dziękujemy!

Author: Gabriela

Share This Post On