Spotkanie z Angeliką Kruszyńską

Wydaje się, że na temat dbania o siebie, już niewiele możemy dowiedzieć się nowego. Mamy Internet, który jest skarbnicą rad i informacji. Jednak aby to sobie usystematyzować i zrozumieć tak naprawdę, nie ma lepszej drogi jak, zapytać eksperta.

Angelika co piątek prowadzi u nas fantastyczne zajęcia z Kickboxingu, do tego jest między innymi dietetyczką.  Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że zgodziła się podzielić z nami swoją wiedzą. Na spotkaniu, które odbyło się 24 października, porozmawiałyśmy o tym jak komponować posiłki, czego unikać w diecie i jak sprawić, żeby nasz organizm był, nie tylko najedzony ale też odżywiony.  Dostałyśmy świetne wskazówki odnośnie suplementacji oraz badań jakie powinny ją poprzedzać. Do tego w formie maseczkowego spa dla dłoni, miałyśmy możliwość testować kosmetyki z miąższu aloesu.

W bardzo przystępny i przyjemny sposób, poszerzyłyśmy swoją wiedzę na temat budowania odporności, tak cennej ostatnimi czasy. I to wszystko w świetnym towarzystwie, przy kawce i fit ciasteczku.

Jeśli zbierze się kolejna grupa, bardzo chętnie zorganizujemy spotkanie ponownie 😊 Tematów nam nie zabraknie!

Tymczasem zapraszamy na piątkowe zajęcia o godzinie 18.00 !

Jeśli natomiast szukacie wyciszenia, do końca miesiąca (chyba, że powiększy nam się grupa, wtedy jest szansa na przedłużenie zajęć na kolejne miesiące) o godzinie 16.45 jest Joga !

Poniżej parę zdjęć z naszego spotkania:

Author: Gabriela

Share This Post On