Piłka Nożna dla dzieci i młodzieży

Wyższe temperatury oraz wspaniała wiosenna aura sprawiają, że ciężko jest nam usiedzieć w domach. Z przyjemnością, część codziennych aktywności przenosimy na zewnątrz. Sport właśnie w takiej formie, na wolnym powietrzu,  jest najprzyjemniejszy. 

Wspomniane okoliczności to doskonała okazja, aby przypomnieć o treningach piłki nożnej dla dzieci i młodzieży (7- 14 lat). Odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 16.30 na boisku Klubu ‚Victoria Niemstów’. Zajęcia trwają 1,5 h i są bezpłatne. Niezmiennie prowadzone są przez wspaniałego i wykwalifikowanego trenera Damiana Morocha.

Victoria – oznacza zwycięstwo!

Dla młodego człowieka, ciężka praca, którą wykona na zajęciach, jest bezcenna. Kształtuje mu charakter i podnosi samoocenę. Regularne ćwiczenia pozwalają lepiej radzić sobie ze stresem oraz łagodniej reagować na niepowodzenia. Jeśli to wszystko dodatkowo odbywa się w pod okiem przychylnego trenera, który zmieni to we wspaniałą zabawę – mamy gotowy przepis na sukces. 

Przedsięwzięcie jest w całości finansowane ze środków Gminy Lubin w ramach realizacji zadania upowszechniania kultury fizycznej poprzez prowadzenie treningów piłki nożnej dla dzieci z terenu Gminy Lubin.

Powodzenia młodzi sportowcy !

Fot. Beata Moroch

 

received_1007364916652169

Author: Gabriela

Share This Post On