Wsparcie marzeń o samodzielności

Od około dwóch miesięcy w Niemstowie możemy gościć rodziny przybyłe z Ukrainy. Polska stała się dla nich tymczasowym domem, miejscem które oprócz bezpieczeństwa, dało im też nadzieję. Od początku jako naród spisujemy się wspaniale, ale gdy skończył się czas zbiórek rzeczy pierwszej potrzeby, pamiętajmy też o tych kolejnych, nie mniej ważnych. Naszych gości możemy obdarzyć przyjaźnią, ale też wspierać i kibicować w uzyskaniu niezależności. W obecnych czasach, to ta finansowa daje nam poczucie bezpieczeństwa, pozwala na spokojne życie.

Wiele z Nas zna kogoś, kogo może od drobną poprawkę poprosić. Mama, ciocia czy babcia. Jednak jest to zawsze mniejsza lub większa, przysługa, na którą nie zawsze nasi bliscy mają czas czy ochotę.

Czy nie byłoby wspaniale, móc oddać nasze zbyt długie spodnie, zbyt szerokie spódnice czy zbyt luźne w talii sukienki do fachowca? Prosta wymiana – usługa – pieniądze. Bez jarzma proszenia czy odwdzięczania się. Najlepiej tu w Niemstowie.

https://zrzutka.pl/z29434 założona przez Dominika Szewczyk

Pani Olena, oprócz umiejętności i talentu, ma też wyczucie stylu. Tego nie da się kupić ani nauczyć, dlatego nasze ubrania będą z nią bezpieczne. Serdecznie zachęcam do wsparcia zbiórki na maszynę dla niej. Powtarzam to bo, bardzo w to wierzę, że nie ma lepszej inwestycji niż drugi człowiek.

Jak mawia sama pani Olena ” Dajcie mi tylko maszynkę, ja wszystko umiem zrobić.”

Każdy z Nas ma niewyczerpywalny potencjał, tym razem w realizacji marzeń pomóżmy Olenie, kto wie kiedy ktoś pomoże nam ❤

Author: Gabriela

Share This Post On