Spotkanie Opłatkowe

Dnia 15.01.2017 r. o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej w Niemstowie, Stowarzyszenie Nasz Niemstów oraz przedstawiciele Rady Parafialnej spotkali się z mieszkańcami Niemstowa na spotkaniu opłatkowym.

Pani Sylwia Adamczewska wiceprzewodnicząca SNN przywitała wszystkich obecnych, po czym do sali wkroczyła grupa kolędników, która raczyła nas swoim nieziemskim przedstawieniem. Nasi kolędnicy to odważni i piękni ludzie, którym nic nie stało na drodze aby zaangażować się w pełni, od licznych prób, po wykreowanie swoich postaci.

Kolędnikami były następujące osoby:

Anioł – Wiktoria Nowak, Hetman – Irena Korman, Herod – Krzysztof Żołędziewski, Żyd – Maciej Kirpan, Żołnierze – Mateusz Rojek, Michał Buszkiewicz, Syn Heroda – Wojtek Olek, Diablica – Małgorzata Rojek, Diabeł – Daniel Moroch, Diablątka – Zuzia Rojek, Madzia Buszkiewicz, Ola Moroch, Śmierć – Beata Moroch, Gwiazdeczka – Anna Nowak.

Po zakończeniu kolędy, był czas na zdjęcia z „aktorami”:)

Obecny na spotkaniu Proboszcz ks. Krzysztof Antosik złożył życzenia Noworoczne i zachęcił do podzielenia się opłatkiem i do wspólnego kolędowania.

Spotkanie przebiegało w radosnej i miłej atmosferze.

Wszystkim którzy zaangażowali się w organizację spotkania i jego uświetnienia pięknie dziękuję.

 

Author: Beata Moroch

Share This Post On